Ana sayfa Magazin Mehmet Ali Erbil ile ilgili kahreden haber asistanından geldi!

Mehmet Ali Erbil ile ilgili kahreden haber asistanından geldi!

152

Hastalığı dünyada sadece 100 kişide var!

Ünlü şovmenin uçakta ayaklarını karşısındaki bölmeye dayadığı görüntü tartışmalara sebep olmuştu.

Posta’nın haberine göre; ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in uçakta ayaklarını karşısındaki bölmeye dayadığı görüntüler hakkında açıklama yapan basın danışmanı Perim Özgeldi, şovmenin bu hareketinin nedenini anlattı.

Mehmet Ali Erbil’in yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle ayaklarını yukarıda tutmak zorunda olduğunu belirten Perim Özgeldi, “Dünyada o zamanlar sadece 100 kişide olduğunu öğrendiğimiz bu rahatsızlık sürecinde başta kendisi ve biz ailesi olarak neler yaşadığımızı, ne zorluklar atlattığımızı biliyoruz. Kimse için temennide bulunmuyorum tabii ki ama, her olayda olduğu gibi ancak yaşayan bilir.” ifadelerini kullandı.

Danışmanının açıklaması şu şekilde;

61 yaşındaki Erbil’in sağlık sorunları nedeniyle böyle bir görüntü verdiğini söyleyen danışmanı şunları söyledi, “Mehmet Ali Erbil ayda 36 şişe çok ağır ve özel bir ilaç kullanmaktadır. Takdir edersiniz ki bunun da bazı yorgunluk ve yan etkileri olabilmektedir zaman zaman. Ve yıllardır her uçuşunda mutlaka ön koltuk rica eder. Çünkü uçuşlarda ayakları şiştiğinden yukarı kaldırması gerekir. Kimseyi rahatsız etmemek için de ayaklarının üzerine battaniye örter. Bu bir sağlık mecburiyetidir kendisi için. Bunu da tüm pilot, kabin amirleri ve hostes dostlarımız bilir”

“Bu resim çekilirken de kendisi bir uçuş geçirmiş ve uçak park yeri ararken biraz uzun bir süreç yaşanmış, o da o sırada ayakkabılarını giymiş bulunmaktadır. Park süreci uzayınca da birkaç dakikalık bu görüntü ortaya çıkmıştır.” Kaynak: https://www.gzt.com/hayat/mehmet-ali-erbil-ile-ilgili-kahreden-haber-asistanindan-geldi-3345058