Hayranları çıldırdı: Çukur’a yeni transfer iddiası heyecanlandırdı!

Kadroya dahil olduğu iddia edilen ünlü oyuncuyu duyanlar heyecandan yerinde duramadı! İşte Çukur’un muhteşem transferi…

O ismin Çukur dizisiyle setlere geri dönmesi gündemde!

Ntv’nin haberine göre; başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Rıza Kocaoğlu, Ercan Kesal ve Perihan Savaş’ın rol aldığı Çukur dizisi için yeni bir iddia ortaya atıldı.

Sürpriz bir isim kadroya dahil olabilir

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Rıza Kocaoğlu, Ercan Kesal ve Perihan Savaş’ın rol aldığı Çukur dizisi için yeni bir iddia ortaya atıldı.

‘Kaybedenler Kulübü Yolda’ filminde rol alan ünlü oyuncu, İstanbul’a geldi. Rıza Kocaoğlu ve Ferhan Şensoy’un da olduğu arkadaş grubuyla buluşan ünlü oyuncunun, aynı dizide olan Rıza Kocaoğlu’ndan senaryo hakkında bilgi aldığı önü sürüldü.

Reyting rekorları kıran Çukur’a, ünlü oyuncu Nejat İşler’in dahil olacağı ve İşler’in senaryo hakkında bilgi aldığı iddia edildi. Konuyla ilgili ise herhangi bir açıklama yapılmadı.

Paşa, İdris Koçovalı’ya ”Vartolu Sadettin, senin oğlunmuş!” diyerek gerçekleri açıkladı. Aynı bölümde Erkan Kolçak Köstendil’in canlandırdığı Vartolu karakteriyle ilgili merak edilen sorunun cevabı da belli oldu. Vartolu’nun yaşadığı, Yamaç’ın onu sakladığı ortaya çıktı.

Kaynak: https://www.gzt.com/hayat/bu-iddia-konusulur-cukur-hayranlarini-soke-edecek-bomba-transfer-3159496