Ana sayfa Sağlık Haşlanmış limon diyeti ile 1 ayda 20 kilo verin!

Haşlanmış limon diyeti ile 1 ayda 20 kilo verin!

510

Haşlanmış limon nasıl yapılır? Haşlanmış limon ne işe yarar? sorularını cevaplayan Dr. Feridun Kunak, kilo verdiren haşlanmış limon tarifini uygulamalı olarak izleyiciye aktardı.

Büyük bir C vitamini kaynağı olan ve bununla birlikte bir sürü marifeti olan limonun yeni mucizesi, haşlanmış limon diyeti…

1 ayda 20 kilo verdirdiği söylenilen haşlanmış limon diyeti ile vücudunuz da eksik olan vitaminleri alabilir aynı zamanda da zayıflayabilirsiniz. Peki haşlanmış limon diyeti nasıl yapılır?

Zayıflamak uğruna denemediğiniz yol kalmadı mı? Bir de haşlanmış limon diyetini uygulayın. Bu diyet ile 1 ayda 20 kilo vermeniz mümkün. Büyük bir C vitamini olan limonun zayıflamaya yardımcı olurken, vücuda kattığı vitaminleri sizler için araştırdık. Haşlanmış limon diyeti nasıl yapılır?

Herkesin merakla sorduğu limon diyeti, zayıflamanızı sağlarken vücudunuzun enerji depolamasını da sağlıyor. Limonun içerisinde bulunan C vitamini, kalsiyum, potasyum, magnezyum ve demir vücudunuzu beslerken yağ yakımını da hızlandırıyor ve zayıflamanıza yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra verdiği detoks etkisi sayesinde hücrelerin tamamen yenilenmesini, bağırsaklarda oluşan bakterilerin tamamen yok edilmesini sağlıyor.

Haşlanmış limonu aç karnına rahatlıkla tüketebilirsiniz. Çay ya da kahve gibi midenize zarar vermeyecek hatta sindirim sisteminizi güçlendirecektir. Güne bir bardak C vitamini limon ile başlamak sizi taze ve ferah hissettirecek, vücudunuzu mikroplardan arındıracaktır.

HAŞLANMIŞ LİMONUN FAYDALARI NELERDİR?

– Yağ yakımını hızlandırır.

– Sindirim sistemini güçlendirir.

– Vücutta oluşan zararlı toksinlerin ve bakterilerin atılmasını sağlar.

– Aç karnına tüketildiğinde detoks etkisi vererek, hücrelerin yenilenmesini sağlar.

– İçerisinde bulunan zengin C vitamini ile vücudun enerji toplamasını sağlar.

– Bağırsaklarda oluşan bakterileri temizler.