Gördüğünüz şey kişiliğinizi ele veriyor

Fotoğrafa baktığınızda ilk gördüğünüz şey kişiliğinizi yansıtıyor.

Psikologlarına sıkça kullandığı kişilik testleri artık internet ortamında da karşımıza çıkıyor. Dikkat, nesne algılama ve bilinçaltı konularında bilgi veriyor. Fotoğrafa baktığınızda ilk gördüğünüz şey kişiliğinizi yansıtıyor.

Fotoğrafa baktığınızda ilk ne gördünüz?
Fotoğrafa baktığınızda ilk ne gördünüz?

Fotoğrafa baktığınızda ilk ne gördünüz?

Eğer gördüğünüz ilk şey ağaç ise, beyniniz kalbinizden önce geliyor. Mantıklı olduğunuz için kariyerinizde iyi bir yere gelebilirsiniz. Her şeye mantıkla yaklaşmanız, aldığınız kararlarda da etkili rol oynuyor. İnsanlara ilham veren bir lider yönünüz var. Dikkat etmeniz gereken nokta ise fazlasıyla ön planda olan mantığınız duygularınıza gölge düşürebilir. Risklerden mümkün olduğunca kaçarsınız. Sizin kontrol edebileceğiniz riskler daha fazla fırsat olabilir.

İlk gördüğünüz goril ise, kendinize güvenmek konusunda sorunlar yaşadığınız söylenebilir. Utangaç bir yapınız var ve daha iyi şeyler yapmak için kendinize baskı yapıyorsunuz. Sizin için başkaları ve onların ihtiyaçları öncelikli. Diğer insanların göremediği detayları görebilen bir zihne sahipsiniz.

Dikkatinizi ilk çeken aslan ise, dürtülerinizi ve içgüdülerinizi fazlasıyla önemsiyorsunuz. Başarma arzunuz o kadar fazla ki yaptığınız işin getirisine bakmadan bitirmeye odaklanıyorsunuz. Kalabalığa uymak yerine, iyi ya da kötü olsun kendi fikrinize göre hareket etmeyi seviyorsunuz. Sizi doğru yola götüreceğini bilseniz de başkalarını izlemek yerine, kendi yolunuzdan sapmıyorsunuz. Yaptığınız hatalar bile size mutluluk verir.

Gördüğünüz ilk şey balıksa, siz, gerçekte olduğunuz kişiden farklı hatta zıt bir kişilik sergiliyorsunuzdur. Gerçek sizi etrafınızdakilerden gizliyorsunuz. İçinizdeki derinliği ortaya çıkarmıyorsunuz çünkü sizi anlamayacaklarını düşünüyorsunuz. Bütün karmaşasına rağmen yaşamı, insanları ve doğayı seviyorsunuz. Kaynak: yenisafak.com