Ana sayfa Magazin Diriliş Ertuğrul’da Almıla Hatun rüzgarı

Diriliş Ertuğrul’da Almıla Hatun rüzgarı

197

Diriliş Ertuğrul dizisine Almıla Hatun karakteriyle giriş yapan ünlü oyuncu, yeni tarzıyla izleyiciyi şaşırttı.

Diriliş Ertuğrul dizisine Almıla Hatun karakteriyle giriş yapan oyuncu Gönül Nagiyeva, yeni tarzıyla izleyiciyi etkiledi. Canlandırdığı karakter sebebiyle saçı sıfıra vurulan oyuncunun ‘savaşçı kadın’ tarzı büyük beğeni aldı.

Almıla Hatun karakterine benzemesi için saçı makineyle sıfıra vurulan Nagiyeva, canlandırdığı karakterle tüm dikkatleri üzerine çekti. Oyunculuğuyla göz dolduran Almıla Hatun, izleyiciye de kendini sevdirdi. Almıla Hatun’un pazara giriş sahnesindeki performansı, sosyal medyada en çok paylaşılan ve yorum yapılan bölüm oldu.

Pazardaki hareketiyle Ertuğrul’a güven verdi

Diziye 116. bölümünde giriş yapan Almıla Hatun, Ertuğrul’la karşı karşıya gelmiş ve pazardaki satıcının sattığı kötü malları şikayet etmiştir. İşin nasıl yapılması gerektiğini de anlatan Almıla Hatun, kendisini Ertuğrul’a sevdirmiştir. Ancak Ertuğul bir yandan da şüphe duymaktadır.

Tabakhane kuracak olan Almıla Hatun’un pazardan tezgah isteği de Ertuğrul tarafından kabul edilir. Dizinin ilerleyen dakikalarında Almıla Hatun’un ajan olarak sızdığı, Ertuğrul’un baş düşmanı Noyan’ın kızkardeşi olduğu anlaşılır. Almıla Hatun’un gerçek adının da Alangoya olduğu ortaya çıkar.