BİM yine yaptı yapacağını: Yüzde 60 indirimle getiriyor!

Fiyatını duyanlar BİM mağazalarına koşuyor…

Türkiye’nin en büyük market zincirleri arasında yer alan BİM, teknoloji kampanyalarına devam ediyor. Daha önce iPhone X’un da aralarında bulunduğu çok sayıda yeni ürünü portföyüne ekleyen BİM,

şimdi yeni yapılan duyuruyla iPhone aksesuarlarını satışa çıkaracağını açıkladı. Başarılı şekilde sonuçlanan iPhone X satışlarının sonrasında şimdi de iPhone aksesuarları satma hazırlığında olan şirket, fiyatları yine oldukça uygun tutacak.

Yüzde 60’lık indirim söz konusu!

13 Nisan 2018’de başlayacak kampanya kapsamında EarPods kulaklık, 1 metre ve 2 metre uzunluğunda Lightning kablo ve iPhone şarj adaptörü satışa sunulacak. Bu ürünleri normal resmi fiyatlardan çok daha uyguna satacak BİM, tamamen orijinal olduğu açıklanan bu ürünlerin satış fiyatlarını da açıkladı.

BİM’de yer alan reklam afişine göre EarPods kulaklık 49 TL, 1 metre uzunluğundaki Lightning kablo 39 TL, 2 metre uzunluğundaki Lightning kablo 49 TL ve iPhone şarj adaptörü 39 TL olarak açıklandı. Bu ürünlerin Apple Store’daki fiyatlarına baktığımızda BİM’in yaklaşık yüzde 60 civarında bir indirim yaptığını görmek mümkün.