Bim Aktüel Ürünler Kataloğu – 15 Aralık 2017

Bu hafta bim 15 aralık 2017 cuma tarihine ait aktüel fırsatlar kataloğunu inceleyip sitemize eklemiş bulunmaktayız. Bim market raflarında yer alacak bu ürünleri kaçırmayın.

Türkiye’nin en büyük perakende zinciri marka tarafından kısa süre sonra geçerli olacak 15 Aralık Cuma fırsatları geçtiğimiz saatlerde dijital ortamda paylaşıldı. Son olarak 1 Kasım Cuma fırsat detayları yayınlanmış olsa da açıkçası arada bir haftanın aktüel ürün listesinin henüz duyurulmamış olması bizleri şaşırttı.

Kısa süre sonra onun da bizlerle paylaşılacağını tahmin ediyor ve en kısa sürede sizlerle detaylı bir şekilde ürün fiyatlarını ve performanslarını paylaşarak sizlerin alım listelerinize ışık tutacağımızı bildirerek inceleme yazımıza devam edelim. Ucuz market dediğimizde akla gelen ilk markalardan olan BİM Market her hafta düzenlediği BİM Aktüel Ürün içerikleri ile market piyasasında ciddi bir rekabet ortamı oluşturmaktadır. Bu rekabet ise şüphesiz son kullanıcıya avantajlı ve kaliteli ürün tedarik edebilmesi açısından büyük avantaj oluşturmaktadır.

Geçtiğimiz haftalarda kampanyaya giren ürünlere bu hafta içinde de yer verilmesi ihtiyacı olmasına, tedarik etmek istemesine rağmen alım yapamayan müşterilerin düşünüldüğünü ortaya koymaktadır. Özellikle mutfak gereçleri açısından eksiklikleri olan kadınların büyük ilgi göstereceği indirim fırsatları ülke genelinde yıllardır başarılı bir şekilde hizmet verip kalitesini kanıtlamış markalardan oluşturulmuştur.

Aşağıya indikçe diğer sayfaları da görüp inceleyebilirsiniz…

Aşağıya indikçe diğer sayfaları da görüp inceleyebilirsiniz…

Aşağıya indikçe diğer sayfaları da görüp inceleyebilirsiniz…