A101 Aktüel Ürünler Kataloğu – 5 Nisan 2018

A101 aktüel ürün katalogları ortalığı kasıp kavuruyor. A101 5 Nisan 2018 aktüel ürünler kataloğu perşembe indirimlerinde bu hafta pek çok yeni indirim var. Detaylar ve inceleme görselleri ile sizlerle en detaylı ve en harika kampanya haberini gerçekleştirelim.

A101 5 Nisan aktüel ürünler kataloğu perşembe günü yeni indirimlerini sunuyor. Beş nisan itibarıyla gelecek olan ürünlerin sosyal medyada konuşulmaya başlanması da harika… Alışveriş listelerimizin en üstünde yer almayı iyi bilen A101’den bu haftayı da boş geçmeyecek muhteşem ürünler var. Tek tek ürünleri incelemenin vakti geldi.

A101 aktüel, denilince akıllara gelen ve güncelliği ile şaşırtan yeni kataloglarda bakınız market neler sunmuş: Sosyal medyada yer alan bilgiler ışığında ve ayrıca insanların çokça merakı sebebiyle indirimleri tek tek inceleyelim. İlk olarak görüyoruz ki bu hafat mutfak ürünleri unutulmamış. Ayrıca sayfalarda gıda ve temizlik ürünlerine ait detaylar da var. Ayrıca ve diğer indirimlerde de pek çok yeni kampanyalı ürün sizlerle.

A101, yeni indirimlerini görücüye çıkardı. Biz de inceleme fırsatı elde ettik. Şimdi bakalım bu hafta neler var görelim. İlk sayfalarda Sunny Ankaa dik süpürge ile açtığı indirimi güzelleştiren market ayrıca Altus AL-101 buhar istasyonlu ütü ürününü getirmiş. Bu ürün çokça zamandır beklenen bir üründü ve gelmesi çok iyi oluyor. Ayrıca Sinbo SHC-4353 saç kesme makinesi de görüyoruz buna ek Arzum AR-5038 saç kurutma makinesi ile Sinbo SCD-5038 tekli elektrikli ocak gibi ürünler de var. Aslında pek çok indirim var. Biz göze çarpanları kısaca ele alıyoruz. Sizlerle kısa bir liste ve ardından ise görsel incelemeleri gerçekleştirelim.